Milé dámy,

hledáte nové trendy kousky do Vašeho šatníku? Tak jste správně!

Buď svá – móda a oblečení se specializuje především na prodej dámského oblečení. Mým cílem je vybírat každý kousek velmi pečlivě a sofistikovaně tak, aby učinil ženskou siluetu ještě krásnější. Soustředím se na výběr ležérních, pohodlných a hlavně elegantních kousků, ve kterých se budete cítit maximálně spokojeně při každodenním nošení.

Mimo jiné spolupracujeme s jezdeckým klubem Sviadnov ve Frýdku-Místku, který se zabývá hipoterapii. Hipoterapie je rehabilitační cvičení pro postižené děti i dospělé, při kterém se využívají speciální koníci, kteří jsou hlavním prostředkem pro tento druh rehabilitace. A právě pro tyto koníky poputuje každý měsíc 5% z každé Vaší objednávky! Také můžete přispět koupi korálkového náramku, který naleznete v sekci „DÁMSKÁ MÓDA – MÓDNÍ DOPLŇKY“. Cena náramku je 30,- a bude v celé výši věnováno právě na tento projekt.

Děkuji za Váš zájem a podporu výše uvedeného projektu, na který někteří z vás finančně přispíváte i mimo zakoupení „fashion kousku“ z naší nabídky.

Přeji příjemné nakupování.

Buď svá


           

Nezmeškejte žádné novinky či slevy!